Chalupa Adla

Chalupa Adla se nachází v obci Kovářská v malebném prostředí Krušných Hor. Kovářská je pouze 8 km vzdálená od sportovního a lyžařského centra Klínovec a je ideálním místem pro letní i zimní výlety. Na své si přijdou jak milovníci běžeckých tratí, snowboardisté a lyžaři, tak hosté kteří rádi sportují a provozují Nordic Walking, vyjížďky na kolech, houbaření či si jen tak rádi posedí na zahrádce.

Chata Adla nabízí ubytování ve 3 pokojích s celkovou kapacitou maximálně 11 osob. Pokoje jsou vkusně a moderně zařízeny a v dolním patře se nachází koupelna se sprchovým koutem. K objektu patří velký zatravněný pozemek, na kterém mohou hosté využít venkovní posezení a gril. Jsme známí naší raritou a to finským hrncem, což je sud s vyhřívanou vodou, který funguje na bázi teplé lázně. Perfektní relaxace také dosáhnete i v naší sauně, či při posezení u praskajícího dřeva v krbových kamnech. Jsme vstřícní v domácím mazlíčkům, proto nám nevadí když si s sebou přivezete Vašeho miláčka. Prosíme však kuřáky o respektování zákazu kouření v budově. Na své si zde přijdou jak rodiny s dětmi, tak parta přátel či samotný pár. Chata je také ideální příležitostí k strávení Silvestra, Velikonoc, Vánoc a jiných příležitostí.

Vybavení a poloha chalupy

Chata se nachází ve stráni a poskytuje krásný výhled do okolí a na vesnici. Díky místní silniční komunikaci která je celoročně udržována, je snadno dostupná..Chata má 2 patra, v dolním patře se nachází kuchyně s jídelním stolem, mikrovlnkou, elektrickým sporákem s troubou a rychlovarnou konvicí. Za rohem je umístěna koupelna se sprchovým koutem a dvě oddělené toalety. Z druhé strany chodby vstoupíte do obývacího pokoje s televizí, krbem a jídelním stolem a pohodlnou sedací soupravou. V obývacím pokoji je přímý vstup na zahradu, kde se nachází posezení a ohniště. Horký hrnec je vhodně umístěn u vchodu, tak abyste mohli pohodlně vyjít ven pouze v ručníku. V horním patře chaty se nachází ložnice a spací prostory. Jsou zde 3 pokoje : dvoulůžkový, třílůžkový a čtyřlůžkový.
Na terase je také k dispozici nová finská sauna.

Ubytování

Chata je provozována celoročně s maximální kapacitou 11 lůžek. Minimální délka ubytování je na 2 noci. Lůžkoviny a veškeré potřebné vybavení je zajištěno.Využívání sauny je zdarma, hosté hradí pouze reálnou spotřebu elektřiny. Při příjezdu na chatu je požadována kauce, která slouží jako záruka na majetek. Pokud nedojte k žádnému poškození, je klientům vrácena při odjezdu.

Kalendář rezervací

Rezervujte si chalupu ještě dnes


Jak se k nám dostanete

Autem:

Z Chomutova: Jeďte silnicí č.224 směrem na Vejprty a poté odbočte doleva na Kovářskou.
Z Karlových Varů: Jeďte po silnici E442 ( 13) směrem na do Ostrova, poté odbočte vlevo na silnici 25 přes Jáchymov až do Kovářské.
Z Prahy: Jeďte směrem na Chomutov po silnici č.7 a dále směrem na Chemnitz, za obcí Křimov odbočte doleva a pokračujte po silnici č. 244 přes Vejprty. U Přísečnické přehrady odbočte na Kovářskou.

Autobusem:

Přímé autobusové spojení do Kovářské neexistuje. Pro cesu autobusem je nutný přestup v Kadani, Vejprtech či Klášterci nad Ohří.

Chalupu Adla najdete na adrese Dlouhá 408, Kovářská

 

Fotogalerie